A Bodoland lottó típusai és nyereményosztása

A Bodoland lottó kiemelkedő helyen áll az indiai Assam államban. A kokrajhári Bodoland Területi Tanács kezdeményezte. Ennek a lottóprogramnak az a célja, hogy a kormány számára forrásokat generáljon, amelyeket állami jóléti és munkahelyteremtési kezdeményezésekre fordíthat.

Jelentős népszerűségre tett szert a nyilvánosság körében, lehetővé téve számukra, hogy egy kis erőfeszítéssel azonnal átalakítsák anyagi vagyonukat. Ez a lottójáték alapvetően Bodoland lakosainak irányul, és a pénzét szegénység enyhítésére, oktatásra, egészségügyre és egyéb fejlesztésekre fordítanák.

Ebben a cikkben röviden bemutatom a Bodoland vagy Assam lottó minden egyes típusát. Ha még nem ismeri ezt a témát, és szeretne tájékozódni a típusokról, mielőtt szerencsét próbálna, maradjon velünk a cikk végéig.

A Bodoland lottó típusai

A Bodoland lottó a rendszergazdák különféle sémákra vagy típusokra osztják. Minden lottótípusnál különbözik a nyerő készpénz és a nyertesek száma. Sőt, a tisztviselők több jegytulajdonost választanak ki nyertesnek. A szabályok és előírások azonban ugyanazok, kivéve a nyeremény összegét és a nyerteseket.

Sinam Kuil White

A Singam Kuil White egyfajta Bodoland lottó, ahol a nyertesek különféle nyereményeket kapnak. Ezenkívül ez a rendszer két fő sorozatra oszlik: Singam és Kuil. Mindkét sorozatban többszörös számú nyertes lesz a 3., 4., 5. és 6. díjért. Míg az első és a 2. díjért egy-egy nyertes lesz.

1st-díj

Az első díjat egyetlen személy kapja, ami 100,000 XNUMX.

2nd díj

A 2. nyeremény 7,000, és csak egy szerencsés kapja meg ezt a pénzjutalmat.

3rd-díj

A 3,500 indiai rúpiás pénznyereményt 10 lottó nyertes kapja a 3. helyezésért. Mindenki 3,500 rúpiát kap.

4. díj

A hatóságok 10 személyt választanak ki a 4. díjra, és mindegyik Rs-t kap. 200.

5. díj

A nyertesek száma megegyezik a 4-esével. Az 5. díj nyerő összege azonban 100 rúpia.

6. díj

A 100. díj 6 nyertese lesz, és mindegyikük 50 rúpiát kap.

Rosa Kedves Gyémánt!

A Rosa Dear Diamond egy másik típusú lottó a Bodoland Lottó Osztálytól, amely két fő sorozatra oszlik: Rosa és Dear. Minden sorozatban 6 díj van, és az osztály 100 jelöltet választ ki a 6. díjra. Hasonlóképpen, a 3., 4. és 5. díjra mindegyikre 10 főt választanak.

1. Nyertes díj

A nyeremény összege 100,000 1, és a Rosa sorozat egyetlen személye kapja meg. Hasonlóképpen, a Kedves sorozatban az 100,000. díj XNUMX XNUMX egy nyertesnek.

2nd díj

A második díj összege mindkét sorozatban 7,000 minden nyertesnek. Mindazonáltal mindegyikben csak egy személyt neveznek győztesnek.

3., 4. és 5.

A Bodoland Lottó osztály minden nyereményre 10 nyertest jelöl, köztük a 3., 4. és 5. helyezettet. Rs. 3,500 a 3. helyezett nyereménye, Rs. 200 a 4. és 100 rúpia az 5. pozícióért.

6. jutalom

A hatóságok 100 lottó nyertest neveznek ki, és mindegyikért 50 Rs.XNUMX-t fizetnek.

Thangam Vairam készség

A Thangam Vairam Skill egy másik típus, ahol a Bodoland lottó kiválaszt néhány szerencsés embert, és jó összeggel jutalmazza őket. Ezenkívül két fő sorozatra oszlik: Thangam és Vairam. A díjak besorolása és a nyertesek száma azonban mindkét sorozatban azonos, kivéve az első helyet.

A Thangam első díja 100,000 50,000 indiai rúpia, amelyet egyetlen nyertes kap. Míg az Rs. XNUMX XNUMX a Vairam sorozat győztesének jutalma.

Nallaneram Mani Skill

Egy másik rendszer vagy a Bodoland lottó típusa a Nallaneram Mani Skill. Más sémákhoz hasonlóan ez is két sorozatra oszlik: Nallaneram és Mani. Tehát az alábbi táblázatban megtudhatja a nyeremény összegét, a nyertesek számát és a pozíciókat.

Kumaran Visnu hullám

A Kumaran Vishnu Wave egy másik jó lehetőség az asszámi lakosság számára, hogy részt vegyenek és akár 50,000 XNUMX indiai rúpiát is nyerjenek. Két sorozatra oszlik, köztük a Kumaranra és a Vishnu-ra. A nyeremény összegével és a nyertesek számával kapcsolatos további részletekért tekintse meg az alábbi táblázatot.